POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
1 / 12 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   Rendezvények - Találkozók  »   9. POWERFANATICS.com BMW Találkozó Soltvadkert 2013.06.21-23

admin
2014.04.30. 00:20   

Site Admin
Kedves POWERFANATICS.com tagok!
Örömmel értesítünk benneteket, hogy idén is megrendezésre kerülnek a POWERFANATICS.com BMW találkozók.
Idén lett 10 éve, hogy elindítottuk online fórumunkat, ami egy igazi összetartó közösséggé nőtte ki magát. Ennek apropójából az eddigieknél sokkal nagyobb és színvonalasabb rendezvényekkel szeretnénk meglepni titeket.
A jó hangulatot ugyanúgy garantáljuk, mint az előző években, viszont az idei első rendezvényünk helyszínét megváltoztattuk. Sokan jeleztétek felénk, hogy kinőttük a Soltvadkerti kempinget, ezért egy új, nagyobb, könnyebben megközelíthető helyszínre esett a választásunk, ami nem más mint a Velencei tó partján található Drótszamár kemping. Az eddigieknél kétszer nagyobb területtel, 600 méter egybefüggő strandszakasszal, wakeboardozási lehetőséggel és sok újítással szeretnénk kedveskedni nektek.
Sok szeretettel várunk benneteket, BMW fanokat 2014. május 30. és június 1-je között a “napfény-tavának” is nevezett Velencei-tó partján.
Ne feledjétek, új és egyben nagyobb helyszín, megújult POWERFANATICS.com találkozó. Az élmény már 10 éve garantált! Csatlakozz te is közösségünkhöz.

1305    2005.11.25. 01:11
Kox
2013.06.25. 10:29   

Site Admin
KASZA Mester írta:
Kox írta:
zolika328 írta:
Tisztelt szervezők ! Srácok !
Engedjétek meg hogy én is véleményezzem a találkozót. Kezdetektől fogva ott vagyok minden soltvadkerti találkozón, még a bevásárló központi parkolótól kezdve.
Idén valami nem volt rendben!! Nem tudom hogy ennek mi lehet az oka. A szervezőségben történtek változások , vagy a személyi összetétel változott -e meg , nem tudom. Minden esetre nem a BMW
márkához hű a lebonyolítás.Sokkal több igényesség és precízség kellene. Sok nemzetközi versenypályán megfordultam az évek során
(különösen a BMW motorsporttal) és mindenhol ámulatba ejtett az említett igényesség és precízség. Efelé kellene vennetek az irányt.
PL: a szépségversenynél a zsüriknek egyforna igényesebb ruhát kellene viselniük, (nyílván BMW-s) nem pedig félmeztelen rohangálva.Túl sok időt fordítotok egy autóra. Mindenképpen sétálnotok kellene a kocsik között és úgy zsűrizni. Nem vennétek el a helyet más programoktól. Ez a leg kivitelezhetőbb. Ez helyfüggő.
Nem azon kellene értékes perceket beszélgetni hogy fehér-e a fékolajtartály vagy sárga. Ez véleményem szerint ez nem feltétlenül kritériuma az esztétikának , az autónak egy egységet kell képeznie minden tekintetben. Ne felejtsük el , hogy használatban lévő járművekről van szó. A belépő ára nagyon borsos ! Vagy ha ennyi akkor adnotok kell vmi ajándékot PL.bögre , kulcstartó , nyakbaakasztó .stb... és máris elégedett vagy ahogy betetted a lábad. A hostess lányoknak profibbnak és igényesebbnek kell lenniük,nem óvodásoknak,legalább 3vagy 4 -nek kellene folyamatosan fotózkodni az autókon. Ez drágább de a bevételből biztos finanszírozható. A felvonulás elengedhetetlen egy találkozóról. Mindig is lesznek akik nem bírnak magukkal és lesznek "áldozatok is" .Ahol ekkora a tömegmegmozdulás ott számítani kell ilyenekre.A kiállított versenyautónak egy emelvény ,rámpa.- Egy kis hegesztés-. A gumifüstölésnek egész nap mennie kellene. Nincs BMW gumifüst nélkül. Valakinek csak van egy projectorja kivetíteni vmi BMW motorsportos videókat,vagy a BMW történelméről valamit. Hiányoltam az alkatrészeseket, a biszbaszosokat,a kiállítókat, a BMW lifestyle-t.
Srácok!! Újak és Régiek ! Ne hagyjátok elkallódni a találkozókat. Ezt sokkal komolyabban kell vennetek. Megmenthető a dolog. Kellemes nyarat sok szerencsét a továbbiakhoz. HAJRÁ BMW

Kedves Zoli! Megszólítva érzem magam tehát úgy illik hogy válaszoljak. Beismerem, én rohangáltam a szépségversenyen félmeztelenül, ezúton kérem szíves elnézésedet, hogy a 35 fokos kánikulában megengedtem magamnak ezt a mérhetetlen pofátlanságot. Igérem a következő találkozóra egyenruhát varratunk magunknak, hogy Te is elégedett legyél, meg mert ezek szerint ezen múlik a szépségverseny szakmai szinvonala.

Amikor a sokadik 99,5% -os állapotú, makulátlan autót látod ugyanabban a kategóriába, akkor hidd el, igen is számít, hogy ki van-e sárgulva a fékolaj tartály, mert valami alapján differenciálnunk kell, mert nem szeretnénk 5 db első helyezettet kihirdetni kategóriánként. Ennek viszont megvan az időigénye. Így is kevesebb időt szántunk sok autóra, mint amennyit megérdemelt volna. És igen az autó egy egységet képez, éppen ezért az összképet is pontoztuk.

Sétálni nem szeretnénk az autók közt, így is sikerült annyit mászkálnom, hogy lesántuljak a nap végére.

-Én ezt csináltam 3-éven keresztül Vadkerten,és Zamárdiba is.
-rááldoztam az időmet,profi szinten megcsináltuk,és a szaktudába sem volt hiány!!
-És ennek ellenére,senkitől!!!-de senkitől egy köszönömöt nem kaptunk!!!-pedig ingyen!! csináltuk.
-de fikázásbol,és miért nem az enyém nyert...,-ből kaptunk bőven.
-itt ugyse tudsz eleget tenni,és nem is akarunk...,ezért hát idéntől,ezt én fel is adtam,nem érdekel.
Szemcsis

Imi, pont ezekből a tapasztalatokból kiindulva, mi sem vártunk köszönetet, sőt arra is felkészültünk hogy futnunk kell az eredményhirdetés után. Mad
Alapjában véve ez egy hálátlan feladat, hiszen mindenki elfogult a saját autójával szemben, hiszen sokan milliókat és éveket áldoznak rá, mi meg odamegyünk és jól lefikázzuk.
De nem is az elismerésért vállatuk el, hanem mert más nem foglalkozott volna vele. Szépségverseny nélkül meg nincs vadkert. Smile

Budapest    1212    2005.04.09. 18:36
Joseph24
2013.06.25. 01:55   

Sziasztok.
Érdekes volt a találkozó az biztos.
Mi szombat 14:00kor értünk oda.
A sztori elbeszélése miatt én a bmw-kért és a programokért mentem, barátnőm meg a Fagyiért meg a strandért.
Elől nem is engedtek be minket. Megálltunk kint a porban egy renault mellett.
Aztán megvettük a jegyet bent 3500x2= 7000 ft-ért és konstatáltuk, hogy a strandért külön belépő van. Így asszony hoppon maradt vagyis a fagyi megvolt.
Bementünk körbenéztünk. Találkoztunk ismerősökkel és kiderült van bent hely így hátulról bementünk. Ott senki sem szólt. (Ez a nagy szervezés egyik helyen telt ház másikon meg beengedtek és volt is hely.)
Miután körbenézve láttuk, hogy az egyetlen program két tizenéves lány bizonytalan vonaglása egy e60-on. (vicces volt hogy mellette mosta magát mert a kocsira rá se tudott hajolni olyan nagy volt a gép a csajhoz képest.)

Mindenhol szemét halom. Csak a kajáldáknál láttam kukákat.
Iszonyat por mindenhol (erről senki sem tehet).

Kerítésnél kifele néztünk hogy gumifüstölést lássunk a közúton, mert bent nem lehet. (Kiengedték a szellemet a palackból.)

Tudom mindenkinek a saját kocsija a legszebb. De kint a parkolóban alpina-kat láttam, odabent meg szétrohadt e30 és e36 és e34-ek voltak egyiknek hiányzott a küszöbb hátsó része.
Szerintem, ha a férőhely véges akkor a beléptetésnél az átlagos és lepusztult kocsikat nem szabad beengedni. Ahogy néztem kis túlzással a bmw megtekintés a parkolóban véget is érhetett volna. (Mondjuk bent a kocsik 20% is helyén volt.)
Az én kocsimat mivel átlagos volt be se vittem volna. Amivel mentünk e38 AC Schnitzer 730d. Na az odabentre való volt ezért ismentünk be vele.

Szóval én nem fikázni akarok, de ez egy káosz volt.
Szemetes, poros, szervezők nem tudták mennyi gép fér el, programok sehol, standok sehol, kislányok profi hostessek helyett, szétrohadt el nem készült kocsik odabent, kint profi gépek a porban. A királysrác meg a bringa nekem is feltette az I-re a pontot.

Zamárdi tavaly egész más volt szóval oda megyünk, de Vadkert nekem is az utolsó volt. A legenda meghalt.
Sad 14:00-20:00ig megnéztük a kocsikat beszélgetünk ismerősökkel és egy fagyival vigasztalodva elmentünk haza.

Bmw 325i fekete coupe e36 1992

Dunaújváros    614    2010.12.06. 03:27
nandi
2013.06.25. 01:26   

Idézet:
Nagyon sok a negatív vélemény, kb 20embernek nem jött be, még jó hogy a maradék 2900ember jól szórakozott! Egy ilyen talin meg ne csodálkozz, hogy nincs hely szombat délben, már pénteken szinte fullon volt, de nyilván kikúrt szar találkozó ez, azért telt meg (ez a hátul még volt hely duma meg annyira szar, be fért volna még 5 autó?)

Én csodálkoztam, hogy nem volt hely szombat délben mert kurva nagy utat tettem meg és azóta is csodálkozok. Nem gondoltam, hogy létezik olyan, hogy elmegy az ember egy autós találkozóra és ott közlik vele, hogy bocsi öreg teltház van. És nem 1-2 autóról van szó, hanem folyamatosan jöttek utánam is.A találkozó ezt a kempinget már régen kinőtte, erre kellett volna számítani. Évről évre egyre több a résztvevő és ugye ez Bmw-találkozó tehát minden Bmwnek helye van de idén talán átlag Bmwkből besokalltunk, és itt nem kell megsértődni, de a különlegesebb, szebb szélesebb, alacsonyabb, hangosabb és és főleg M-es darabok vonzzák a tekinteteket. Nem beszélve néhány (nem kettő) csinos lengén öltözött hostessről...

Idézet:
Nyilván van akinek mindegy milyen lenne a szervezés, a programok, akkor is szarozná.

A programok a megszokottak voltak, a szervezésen van mit gyakorolni, de itt olvasható a fórumon néhány észrevétel, vélemény Kacsint ami által esetleg hasznot lehet húzni a kritikákból és nem feltétlenül támadni kell!

Személy szerint nincs bajom a programokkal, nem is nagyon vettem részt rajtuk de odapillantottam néha. Én azért járok oda, hogy részt vegyek és részese legyek a találkozónak és újabb köröket téve szebbnél szebb Bmwket lássak közben eszek, iszok fürdök a tóban, váltok néhány szót bmwsekkel, ismerősökkel. Résztvevőnek nem éreztem magam sok év után először a többi része viszont teljesült...de ez nem feltétlen ér meg mindenkinek ekkora utat és 3500Ft-ot.

Idézet:
Amúgy amikor csak szombatra mentem le, akkor nem volt olyan feeling, 3napra kell menni, ennek ez a lényege sztem

Nem a 3 nap a lényege, és nem is teheti meg mindenki, hogy 3 napra menjen.

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2013.06.25. 02:06 (2).

Wolf im Schafspelz

Miskolc    742    2006.01.10. 20:20
Btrix76
2013.06.25. 00:19   

Boczy46 írta:

Nagyon sok a negatív vélemény, kb 20embernek nem jött be, még jó hogy a maradék 2900ember jól szórakozott! Egy ilyen talin meg ne csodálkozz, hogy nincs hely szombat délben, már pénteken szinte fullon volt, de nyilván kikúrt szar találkozó ez, azért telt meg (ez a hátul még volt hely duma meg annyira szar, be fért volna még 5 autó?)
Az meg, hogy egyere kevesebben vannak innen a fórumról annyira nem fedi a valóságot, fel sem tudnám sorolni annyi fórumossal találkoztam, úgy hogy nem is mászkáltam! Kacsint
Nyilván van akinek mindegy milyen lenne a szervezés, a programok, akkor is szarozná.
Amúgy amikor csak szombatra mentem le, akkor nem volt olyan feeling, 3napra kell menni, ennek ez a lényege sztem!

jo melyen benne vagy mar...meg a nyelved is hosszu lehet Kacsint

6 speed

between Pacific and Atlantic    6659    2007.10.08. 22:33
SzemcsakSandor
2013.06.24. 23:37   

Mi a camping melletti nyaralót választottuk,mi igy éltük meg a 3napot Very Happy http://www.youtube.com/watch?v=Y8ZmcA81XJ8

Budapest    9    2013.04.01. 20:48
SzemcsakSandor
2013.06.24. 23:37   

Ismét sajnos elhunyt egy bmw-s tag. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lSQSgTpKriw

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2013.06.24. 23:50 (2).

Budapest    9    2013.04.01. 20:48
Boczy46
2013.06.24. 23:05   

Site Admin
BMW-e90 írta:
Leírnám én is a véleményem, először is azzal kezdeném, hogy valóban kicsi már ez a kemping egy ekkora találkozónak, már tavaly is hasonló helyzet volt mint idén, hogy 11-kor már nem engedték be az autókat, mert nem volt hely! Most is 11-kor hallottam ahogyan a rendezők szóltak a kapunál állóknak, hogy ne engedjenek be több autót és akik bejöttek, de nem volt már helyük, kiküldték őket, hogy kint rakják le az autókat. Nem tudom, hogy soltvadkerten van-e másik kemping ami ennél nagyobb, de ha nincs, akkor lehet érdemesebb lenne más helyszínre tenni a találkozót, ahol nagyobb a terület, mert így nem tartom igazságosnak, hogy a többiek kifizették a belépőt és az autóik kint maradtak(mi korán mentünk, és a kempingbe még jutott nekünk hely, de ha én is a többiek helyében lettem volna és nem tudok bemenni autóval biztos, hogy mérges lettem volna).
Nem tudom közületek, kik járnak márka független találkozókra, de azt kell, hogy mondjam, hogy ott sincs több program mint itt, talán annyi a különbség, hogy azokra a találkozókra 1-2 ezer Ft a belépő. Pl. személy szerint engem nem érdekelnek a programok, mert nekem ezek a találkozók nem erről szólnak, hanem a kikapcsolódásról a haverokkal, mi jól elvoltunk, ezzel a résszel nem is volt problémám! Viszont tényleg lehetett érezni, hogy elég szervezetlen volt a találkozó, amúgy is szűkös a hely és a szépségversenynél az autók fel voltak torolódva, ha ilyen nagy a zsúfoltság, érdemesebb lett volna körbe menni a zsűrinek, tudom, hogy ez elég fárasztó, mászkálni stb., de így nagy volt a káosz és aki sorban állt, ott ült a tűző napon az autójában és folyt róla a víz. Az eredményhirdetés is jól elhúzódott, amin elég sokan háborogtak és csak azért voltak még ott, hogy megtudják az eredményeket, erre is lehetne kicsit figyelni, hogy időben ki legyen hirdetve! Összességében mi jól éreztünk magunkat és örültünk annak, hogy ott voltunk, de a jövőben szerintem egy új hely után kellene nézni és kicsivel több figyelmet fordítani a szervezésre, mert sokan 3500 Ft-ért egy jobban megszervezett találkozót várnának el, ami jogos!
Ez az egyetlen, korrekt kritika, ami nem fikázás! Kacsint

Autóm Powerfanatics-on
Autóm carstylingon
E36 325Ci Coupe
R.R.T.

Magyarország, Pest megye,Gödöllő    9409    2007.08.20. 23:19
Boczy46
2013.06.24. 23:00   

Site Admin
Radir írta:
Rolcsi85 írta:
AlexbmwM3 írta:
Rolcsi85 írta:
Radir írta:
Rolcsi85 írta:
Radir írta:
Szerintem meg jó volt, nem mindenki éli meg egyformán.
Szó szerint felhőtlenül jól éreztem magam!

jól érezted magad miközben kb úgy kellett "kirugdosni" téged a szépségversenyről hogy had menjen már be a gumiégetős? Az minden volt csak nem korrekt Kacsint össze-vissza volt minden megoldva, talán azért mondod hogy jó volt mert korábban nem voltál, 2011-be nagyon fasza volt, akkor nagyon sokan voltak innen a fórumról is... elgondolkodtató lenne a "tulajoknak" hogy miért mennek innen évről-évre egyre kevesebben és miért mennek mindig "újak" akik most vettek 200ért egy hulladékot Kacsint egy biztos, azokból nem lesz állandó résztvevő, belőlünk meg már nem lesz Shocked

Aha...
7éve járok Vadkertre amúgy, és semmilyen negatív véleménynyilvánítás nem érdekel ,nekem tetszett és kész
-nem tudom miért kell a rossz hangulatod átterjeszteni másokra is?

örülök neki hogy legalább Te jól érezted magad Kacsint

Én 3 éve járok, és most éreztem magam a legjobban Soltvadkerten, a programokban volt egy két hiányosság, de nem az autómosás és nem is a gumiégetés miatt megyek a találkozókra, hanem az emberek, a hangulat és a lazulás miatt, egy kicsit kiesni a hétköznapok szürkeségéből. Nem tudom miről beszélsz, de Spongyát kivéve a lurdy-s társaságból a kemény mag ott volt és a fórumról is rengetegen... Elhiszem, hogy neked szarul esett, hogy nem fértél be, és állhatott egész nap kint a porban a frissen mosott autód, de valóban nem kéne itt a rossz hangulatott terjeszteni, sajnos a találkozó kinőtte ezt a campinget már régebben..., de ez egy hagyomány, ezért nem is nagyon lehet átköltöztetni máshova.

abból a 3000emberből nyilván sokaknak bejött, sokaknak nem, én a saját tapasztalataimat írtam le ahogy tavaly is, hátha értelmes fülekre találok velük a szervezőket illetően, de ahogy most is tapasztaltam még szarabb volt a helyzet mint tavaly...ergo tök feleslegesen magyarázok itt úgyis az lesz jövőre is hogy meghirdetik, beesik oda aki tud pénteken a többiek meg le vannak szarva Kacsint a programokban volt 1-2 hiányosság? Egybe tartani a gumifüstölést a szépségversennyel eleve 1 ökörség volt, eleve nem értem miért nem lehet a bíróknak felkeresni a parkoló kocsikat és ott helyben megnézni, mert az hogy az amúgy is szűkös utakon még feltorlódik 40-50autó a szépség helyszínére igyekezve csak növelte a szervezetlenség érzését, főleg amikor nem tudtak bejönni a füstölősök, Radírt már kb a közönség akarta eltávolítani (szavakkal persze), lehet te kevésbé hallottad de ahol én álltam kb mindenki azt követelte hogy húzzon már le onnan had jöjjön fel végre egy erőgép (és ezt nem geciségből mondtam)....lehet hogy kinőtte magát a tábor, meg is értem, nagyon sokat jöttek, de ennyi bevételből sem futja normális szervezésre akkor hosszú távon számomra ezt értelmetlen lesz látogatni, és ezzel nem csak én vagyok így a facebookos visszajelzések szerint Kacsint Amikor a régiekből kiindulva se Somáék se Predi és még sorolhatnék pár embert ezek miatt nem jönnek el évek óta akkor ott kezd gond lenni szerintem.

Úgy látszik Rolcsi te nagyon felakadtál, hogy most 5percel később kezdődött a gumifüst miattam ,tényleg ez nagyon elronthatta a kedved ,borzasztó -írd le még százszor de szerintem senkit nem érdekel a problémád.

Az meg, hogy egyere kevesebben vannak innen a fórumról annyira nem fedi a valóságot, fel sem tudnám sorolni annyi fórumossal találkoztam, úgy hogy nem is mászkáltam! Kacsint
Amúgy amikor csak szombatra mentem le, akkor nem volt olyan feeling, 3napra kell menni, ennek ez a lényege sztem!

Autóm Powerfanatics-on
Autóm carstylingon
E36 325Ci Coupe
R.R.T.

Boczy46
2013.06.24. 22:25   

Site Admin
zolika328 írta:
Igen ez egy nagyon kemény munka egész nap a hőség ellenére ugyanúgy átnézni minden autót , ezt aláírom. DE ! Mindent meg kell tennetek az ügy érdekében. Egy 24 órás dubai autóversenyen vajon mennyire lehet nagy a hőség ???? El tudod képzelni ? Tűzálló ruhában.? Sokmindent tanulnotok kell még. Fiatalok vagytok és tapasztalatlanok. Ne bukjatok bele a hibáitokba ! A dolgokért keményen meg kell dolgozni. "séta". Az utána való elismerés pedig nagyon jól tud esni, nekem elhiheted!!!
Nagyon "betegnek" kell lenni ehhez hogy JÓL! működjön.
Persze sétálunk a kocsik között, okosan kitaláltad ezt így magadnak, a tulajok meg ott rohadnak ránk várva a napon, hogy megmutassák az autót,nem? De várjál csak, ki is találtam leadják a kulcsokat, majd kiválogatjuk....

Autóm Powerfanatics-on
Autóm carstylingon
E36 325Ci Coupe
R.R.T.

kecsq
2013.06.24. 21:55   

Egy gyönyörű gumifüstölés!

http://www.youtube.com/watch?v=pfqmsbI-NsQ

Jöhet még???

3    2010.05.26. 16:32
kecsq
2013.06.24. 20:35   

Még egy kis finomság. Rövid, de tartalmas video!!!

http://www.youtube.com/watch?v=fi3wpTxI6Ec

Igyekszem minél többet közzé tenni! Jó szórakozást!

Szent Péter
2013.06.24. 19:51   

Sziasztok!

Csak egy ötlet a szépségversenyhez:
Hasonló versenyeken nyugaton (itthon is van rá példa) áttértek az érem rendszerre, ami azt jelenti, hogy ha valakinek - jelen esetben az autója - megüt egy bizonyos szintet, akkor arany, ezüst vagy bronz érmet kap. Ha több autó megüti a színvonalat, akkor mindegyik kap mondjuk aranyérmet. Ezzel ki lehet védeni, hogy a nevezők nem egymással versengenek, elvileg nem lesz okuk egymás kocsiját fikázni, mert a másik autó nem befolyásolja az sajátjuk eredményét.

132    2012.06.02. 13:59
kecsq
2013.06.24. 18:56   

Hopp egy video!

http://www.youtube.com/watch?v=p6RnrlZuF4U

Lesz még!

Üdv!

PETER SCHMEICHEL
2013.06.24. 17:50   

Pár kép tőlünk is!

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.470363323054090.1073741827.273497169407374&type=3

éRd    17    2008.08.08. 16:08
Bandita
2013.06.24. 17:32   

Itt vannak képek akinek van kedve nézze meg 254 kép BMW Team Kecskemét... ;)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.472893872798516.1073741829.204350232986216&type=1

Kecskemét    3286    2005.07.29. 01:47
Ofelia
2013.06.24. 17:12   

Én még új vagyok itt. Miért baj ha az ember vesz egy úgy nevezett ócskavasat és le szeretne menni a találkozóra megismerni egy két fanatikus BMW-st tanácsokat kérni nézelődni, bulizni. Nem mind állat és nem mind suttyó aki szakadt BMW-t vesz. Elnézve itt a hozzászólásokat még igy is szivesen lenéznék, azaz majd csak következő alkalommal. Remélem azért az öreg motorosok nem hajtanak el mert kicsit szakadt a vas Razz üdv mindenkinek

Budapest    5    2013.05.26. 09:01
petrolhead
2013.06.24. 16:38   

orulok, hogy vegre azok is hozzaszolnak, akik nem az elso talakozojukat eltoltve ajnarozzak a szervezoket. mert a jo kozosseg es a jo hangulat nem az o erdemuk. szerintem az mindenki szamara evidens, hogy a raforditott idejuk, energiajuk busasan megterul. ha volt koztuk olyan, akinek nem, azt sajnalom, mert lehet, hogy tobbet tett hozza, mint a masik, de a husos fazekhoz mar nem engedtek oda. ha van ilyen, ekkor elhiszem h neki szarul esik a kritika. kitartast kivanok nekik a tovabbiakban!
maximalisan egyetertek a kritikakkal, azert nem is szeretnem ismetelni oket. egy epito jellegu lenne csak, amit az eddigiekben nem olvastam: a belepok tekinteteben mindket fel (vendeg + szervezo) szamara kedvezobb lenne, ha lenne egy jelentosen olcsobb jegy ar szemelyenkent, illetve fizetni kellene az autok utan is kulon valamennyit. mert a beengedheto autok szama ugyan veges, ennek fizikai gatja van, megis emberekbol sokkal tobb bejohetne. ezzel megoldodna, hogy a kint rekedt BMW-k utan nem ugyanannyit fizet egy tulaj, mintha bent allna, illetve az esetlegesen off autoval erkezo erdeklodok is szivesen bejonnenek (en kapasbol 3 autora valo ismerosrol tudok, akik emiatt nem jottek.) "setalo jegy" vagy vmi ilyesmire gondolok. remelem ertheto voltam. egy masik pelda: ezek az erdeklodok iden mar a felvonulas altal sem tekinthettek meg a szebbnel szebb BMW-ket. rajuk is gondolni kellene...

koszonettel:
egy majdnem helybeli, 7 db vadkerti talalkozo tavlatabol (en is BMW nelkuli erdeklodo voltam evekig).

Turboa jo ralatasu hsz-at kulon koszonjuk!

Bacs-Kiskun megye    71    2009.01.20. 19:12
Sam8888
2013.06.24. 16:04   

Egy videó stábot igazán kibérelhetne a szervező gárda a köv talira (Zamárdi?) és akkor lehetne belől szép videot készíteni (meg talán nem is kéne rá várni megint egy évet...)

6 henger 4 kerék 2 ajtó

Kaposvár    260    2009.06.28. 17:07
LaciE30
2013.06.24. 15:32   

Képeket, szépen összevágott Videókat linkeljetek még!!! Very Happy

BMW über alles!

Gyula    100    2006.10.04. 22:38
acstyp
2013.06.24. 15:29   

a hozzászólások alapján lenne mit magyarázni azon a bizonyítványon... Sad Very Happy Very Happy

Magyarország    27    2011.11.18. 10:38
Turboá
2013.06.24. 13:43   

Pár rövid , diplomatikus mondatot írnék.
Véget ért a 9. Soltvadkerti Bmw találkozó.
Vegyes érzelmekkel látjuk a néhai kezdeményezésünk eredményét majd egy évtizedes távlatból.
Pár év után, a megszaporodott részvétel miatt ,és más külső okok miatt is, nem tudtuk kézben tartani a rendezést.
3-4 éve csak segítünk,nem veszünk részt a rendezésben ,csak a szervezésben, idén viszont már azt sem. Ennek több oka is van, nem csak mások miatt, magunk miatt is, idősebb lettem, elfoglaltabb, párom várandós, és rengeteg barát tölti meg a házunkat, alszanak ,fekszenek ahol csak tudnak, vendéglátók vagyunk bizonyos értelemben. Mi nem változunk már meg nagyon. Soha nem volt belőle anyagi hasznunk (mint rendezvény bevétel) csak az a tény, hogy itt van a rendezvény Soltvadkerten, ismertséget, reklámot ad. Nem is törekedtünk többre. Ezt már régebben le szerettem volna írni.

Idén tudunk előszőr jelentősebb időt tölteni, családtagjainkal ,barátainkal, ügyfeleinkel, úgymond a szorosabb-régebbi ismerőseinkel. Mi nagyon jól éreztük magunkat, személy szerint talán az eddigiek küzül a legjobban , mobil medence, pörkölt főzés, retro zene, rengeteg beszélgetés, és sok jó kiállított autónk tudott eljönni, vagy a kiállításra ide adni a kocsiját. Köszönjük nekik is!

Azt tudnotok kell ,hogy a hely Magarország egyik legalkalmasabb területe egy ilyen rendezvényre. Alkalmas több autó befogadására is, nevezetesen a strand kinyitása az autók beparkoltatása is mint relis lehetőség tervben volt évekkel ezelőtt. A lehetőség a kulturált Európai emberi viselkedés feltétele. Jelen helyzetben nincs senki, de senki aki meg merné kockáztatni a felelősség felvállalását.

A szervező fiú, második alkalommal ügyködik ezen a találkozón, itt idegen, nehezen boldogul, és bele kell rázódnia. Arra kérlek benneteket, hogy még legyetek türelmesek vele.

Az R.C.S. részéről köszönjük a találkozót!
A szondázást , gumiégető fellépés előtt követeljük, azért, hogy ne egy sajnálatos eset vessen véget egy ilyen évtizedes találkozó sorozatnak.
:Turboá Smile

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2013.06.24. 21:02 (2).

új játék-új izgalom.
R.C.S.

R.C.S.    7683    2005.03.14. 22:22
Szabi
2013.06.24. 13:33   

Btrix76 írta:
Szabi írta:
Rolcsi85 írta:
Btrix76 írta:
haverokkal beszelgetni ,fagyizni meg stb mashol is lehet ,azert nem kell elmenni BMW talira ,es belepot venni...(nem kell megsertodni)
Rolandnal a hangsuly a szervezetlensegen volt ,semmi mas(nem kell baszogatni a sracot)...csak paran itt felfujjatok a dolgot...
ahelyett ,hogy itt irogattok ,inkabb kepeket linkeljetek be...

a főattrakció, csak kár hogy erről már lemaradtam Smile

https://www.facebook.com/photo.php?v=263963543742095

nagy kár bizony Very Happy
ez Bogácson is erőlködött, ott nagyobb hely volt azért...., de berúgva hiába bátorkodott, ott se ment sokkal jobban, odavágta kicsit az első lököst, aztán 5 kilóért árulta a kerekeket Surprised , amiket szintén odavágott negyed órája

azert egy szondat be lehetne szerezni ,az ilyen esemenyekre ,hogy elkeruljek ezt a problemat...elobb v utobb tortenik valami ,es akkor majd megy a mutogatas egymasra...

Kacsint legalább ezt fogadják meg a szervezők!

Pfaffenhofen an der Glonn    480    2006.06.14. 14:30
KASZA Mester
2013.06.24. 13:10   

Kiemelt hirdető
Kiemelt hirdető
Kox írta:
zolika328 írta:
Tisztelt szervezők ! Srácok !
Engedjétek meg hogy én is véleményezzem a találkozót. Kezdetektől fogva ott vagyok minden soltvadkerti találkozón, még a bevásárló központi parkolótól kezdve.
Idén valami nem volt rendben!! Nem tudom hogy ennek mi lehet az oka. A szervezőségben történtek változások , vagy a személyi összetétel változott -e meg , nem tudom. Minden esetre nem a BMW
márkához hű a lebonyolítás.Sokkal több igényesség és precízség kellene. Sok nemzetközi versenypályán megfordultam az évek során
(különösen a BMW motorsporttal) és mindenhol ámulatba ejtett az említett igényesség és precízség. Efelé kellene vennetek az irányt.
PL: a szépségversenynél a zsüriknek egyforna igényesebb ruhát kellene viselniük, (nyílván BMW-s) nem pedig félmeztelen rohangálva.Túl sok időt fordítotok egy autóra. Mindenképpen sétálnotok kellene a kocsik között és úgy zsűrizni. Nem vennétek el a helyet más programoktól. Ez a leg kivitelezhetőbb. Ez helyfüggő.
Nem azon kellene értékes perceket beszélgetni hogy fehér-e a fékolajtartály vagy sárga. Ez véleményem szerint ez nem feltétlenül kritériuma az esztétikának , az autónak egy egységet kell képeznie minden tekintetben. Ne felejtsük el , hogy használatban lévő járművekről van szó. A belépő ára nagyon borsos ! Vagy ha ennyi akkor adnotok kell vmi ajándékot PL.bögre , kulcstartó , nyakbaakasztó .stb... és máris elégedett vagy ahogy betetted a lábad. A hostess lányoknak profibbnak és igényesebbnek kell lenniük,nem óvodásoknak,legalább 3vagy 4 -nek kellene folyamatosan fotózkodni az autókon. Ez drágább de a bevételből biztos finanszírozható. A felvonulás elengedhetetlen egy találkozóról. Mindig is lesznek akik nem bírnak magukkal és lesznek "áldozatok is" .Ahol ekkora a tömegmegmozdulás ott számítani kell ilyenekre.A kiállított versenyautónak egy emelvény ,rámpa.- Egy kis hegesztés-. A gumifüstölésnek egész nap mennie kellene. Nincs BMW gumifüst nélkül. Valakinek csak van egy projectorja kivetíteni vmi BMW motorsportos videókat,vagy a BMW történelméről valamit. Hiányoltam az alkatrészeseket, a biszbaszosokat,a kiállítókat, a BMW lifestyle-t.
Srácok!! Újak és Régiek ! Ne hagyjátok elkallódni a találkozókat. Ezt sokkal komolyabban kell vennetek. Megmenthető a dolog. Kellemes nyarat sok szerencsét a továbbiakhoz. HAJRÁ BMW

Kedves Zoli! Megszólítva érzem magam tehát úgy illik hogy válaszoljak. Beismerem, én rohangáltam a szépségversenyen félmeztelenül, ezúton kérem szíves elnézésedet, hogy a 35 fokos kánikulában megengedtem magamnak ezt a mérhetetlen pofátlanságot. Igérem a következő találkozóra egyenruhát varratunk magunknak, hogy Te is elégedett legyél, meg mert ezek szerint ezen múlik a szépségverseny szakmai szinvonala.

Amikor a sokadik 99,5% -os állapotú, makulátlan autót látod ugyanabban a kategóriába, akkor hidd el, igen is számít, hogy ki van-e sárgulva a fékolaj tartály, mert valami alapján differenciálnunk kell, mert nem szeretnénk 5 db első helyezettet kihirdetni kategóriánként. Ennek viszont megvan az időigénye. Így is kevesebb időt szántunk sok autóra, mint amennyit megérdemelt volna. És igen az autó egy egységet képez, éppen ezért az összképet is pontoztuk.

Sétálni nem szeretnénk az autók közt, így is sikerült annyit mászkálnom, hogy lesántuljak a nap végére.

-Én ezt csináltam 3-éven keresztül Vadkerten,és Zamárdiba is.
-rááldoztam az időmet,profi szinten megcsináltuk,és a szaktudába sem volt hiány!!
-És ennek ellenére,senkitől!!!-de senkitől egy köszönömöt nem kaptunk!!!-pedig ingyen!! csináltuk.
-de fikázásbol,és miért nem az enyém nyert...,-ből kaptunk bőven.
-itt ugyse tudsz eleget tenni,és nem is akarunk...,ezért hát idéntől,ezt én fel is adtam,nem érdekel.
Szemcsis

Szfvár    2346    2007.04.30. 12:32
Janoka
2013.06.24. 12:51   

A szépségverseny pontozók nem kaptak fizetést?
Vagy keveset?
Gondolod, hogy nekem ne sz.r kabátban hegesztenem az alut nyáron, hogy előteremtsek egy ilyen találkozóra pénzt?
Tudod az utiköltségem 540km-re (oda-vissza) kb 80 liter benzin...
Tudod ezért kb 10 napot dolgozom...
Persze 2-3 honapig spórolok előtte.
Mi a baj azzal, ha válalsz egy ilyen zsűrizést ilyen időben, melegben, akkor várnak valamilyen hivatalos formát tőled?
Mi a baj azzal, ha várunk némi szervezettséget?
Mi lett az üttörőtáborral, hogy ott nem lehet ilyenkor gumit égetni?
Tudjátok mi lett vele?
Irja már meg aki tudja?
És le meri ide irni...
De ne hazudjon...

Mindíg tövig nyomd (a gázt)!

06 30 4191891 és Ostffyasszonyfa    1157    2005.05.15. 18:32
Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

1 / 12 oldal
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Következő
Tartalomjegyzék  »   Rendezvények - Találkozók

Új téma nyitása     Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére