POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
1 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   Szériák szerint E..  »   E24 " 6 series "

mosodas
2013.02.25. 22:04   

e12,e28 gyári,14es, 5x120 alu garn. használható gumikkal együtt 10ezerért eladó.
+e12ből 528i motor,3seb aut. váltóval kb.10 éve áll,a motor ette az olajat,a váltó tökéletes volt. komp.10ezerért.márkatársi áron.
vecsésen.

30 401 57 17re sms-t légyszi,v.pü.

mosodas

55    2007.11.01. 18:48
propolis
2012.03.01. 10:00   

Köszi írtam is már neked!

28    2011.11.25. 09:29
mosodas
2012.02.26. 15:43   

van e24 sárvédőm,meg géptetőm is.50e a 3db.
privit, ha érdekel légyszi.

elkelt

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2013.02.25. 21:54 (1).

mosodas

propolis
2012.02.21. 18:24   

Sziasztok

E-24-hez keresek külső-belső apróságokat,kulcskészletet,légtömegmérőhöz vastag "gumikanyart"esetleg első sárvédőt.

clickit kukac citromail.hu

28    2011.11.25. 09:29
E36 sedan
2011.09.02. 12:41   

Roberto77 írta:
lepadlózásra készüljetek!

http://www.youtube.com/user/dreamworksmarc#p/a/u/0/avCCM7XM5Tc

Ez lelkileg padlózott le. Surprised Surprised

BMW=Vezetés élménye!

Veszprém megye!    2889    2010.08.25. 18:06
Roberto77
2011.09.02. 10:13   

lepadlózásra készüljetek!

http://www.youtube.com/user/dreamworksmarc#p/a/u/0/avCCM7XM5Tc

Budapest XVII.    125    2007.09.05. 02:55
7Bmw
2010.08.28. 07:51   

Sziasztok!

Bmw E21 eredeti színes katalógus eladó szép állapotban.Igazi ritkaság még Nyugaton is...
Érdeklödni:06 70 314 9664

Pest    564    2010.02.28. 09:45
briganti
2009.10.20. 22:05   

régóta álló E30 325i-met cserélném 635CSI-re, találtam is egyet, cca 150-et kellene hozzátennem.gondolkozom, másik autóm van, a 25i már 2 éve garázsban áll:(
ERRÖL AZ AUTÓRÓL LENNE SZÓ: http://www.mojauto.rs/polovni-auto/403370
Aki tud véleményt mondani, szívesen meghallgatom...

Gyerekkorom meghatározó élménye volt kb 86-ban keresztapám M6-osával (szerintem 635 volt) a német autópályán 260-al menni.Akkor még nem voltak leszabályozva....

Mobile.de-n csellngve találtam egy szakbarbárt:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=122083194&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=30&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1980-01-01&maxFirstRegistrationDate=1985-12-31&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2

Budapest    200    2006.01.17. 19:25
Függő
2009.07.28. 21:38   

Sziasztok! Tud valaki az országban forgalomban lévő E24 alapú Alpináról? Akár B2, B9, B10s, B7, B7s esetleg arról a kocsiról amiből kivették a motort és egy E30-ba került? Az az E30 fut még? Előre is köszi ha valaki tud segíteni.

Budapest    1    2009.07.28. 21:25
mosodas
2009.01.25. 23:36   

E-24 első sárvédők + géptető eladó.Cserébe E34 motyók érdekelnek,vagy E34 M-es felnigarniturára ráfizetek.
30-4-911-663 SMS-ben várom az érdeklődést.

(azé írom ide,mert az apróban soha nem akadnak rá)

mosodas

köves viktor
2008.11.28. 21:03   

Sziasztok!
85-ös 635 csi-hez keresek a tankban lévő kisegítő AC-t. Lehet,hogy más tipusba is szerelték? Minden megoldást-ötletet megköszönnék!
Várom az ötleteket.
Üdv
06209282008

szunyoghkatalin@yahoo.com

Buda    22    2008.07.23. 12:39
Rics
2008.11.01. 21:56   

Azt gondoltam:)

Megvizuáltam volna. Hogyé adta az emberke lehet tudni?

Szegény kocsi a fa alatt ál és ázik fázik.Nekem meg ilyen kor már ben t lenne a fűtött gariban márciusig.

+36 (20) 512 9410

Maglód    319    2007.05.11. 09:25
Roland635
2008.10.22. 15:13   

bauerricsi írta:
Hellóka!

Nem tudjátok kié az a csodálatos fekete AC shnitzer Pécelen?
Amikor látom meghalok érte! Surprised Surprised Surprised
Szivesen találkoznék vele!

Ismerősömé volt, nem sniccer a verda csak rá van írva ellenben turbós.

A régi 745 motorja van benne.

Pöpec állapotú, ember el nem adná semmi pénzért.

üdv.

/// 635CSi ///

Gödöllő    9    2007.08.12. 17:42
Rics
2008.09.28. 21:11   

Hellóka!

Nem tudjátok kié az a csodálatos fekete AC shnitzer Pécelen?
Amikor látom meghalok érte! Surprised Surprised Surprised
Szivesen találkoznék vele!

+36 (20) 512 9410

Maglód    319    2007.05.11. 09:25
Turboá
2008.08.22. 21:42   

http://www.garaget.org/?car=65780

új játék-új izgalom.
R.C.S.

R.C.S.    7682    2005.03.14. 22:22
Mts
2008.05.16. 20:54   

igen igen a 635 ötössel élmény utazni,,,,pláne a sport váltossal,,,))) Very Happy / volt benne részem,,, csak rövid ideig,,söt M s motorral is,, / na az az élmény,,,/ ha valakit érdekel van hozzá pá diffim /nem speer / 3, 9 és 4,45./... és egy hosszu váltom ha valakit érdekelne,,,, tudom nem itt kell hirdetni de, talán nem köveznek meg érte))) privi üzit irj ha,,,, a hatososokna jo autozást ,és felemelö élményt,,,,/// Very Happy

625    2005.11.15. 19:23
Roland635
2008.04.21. 14:39   

Alapvetően két megoldás van egyik hogy veszel odakint egy tűrhető állapotút és kifizeted rá a regadót, vagy keresel egy itthoni papírost ami gyengébb állapotú és rá kell költeni hogy szép legyen.

Nekem van egy magyar papíros működőképes 6osom, mivel valószínüleg külföldre utazom lehet hogy eladom ha valaki mond rá egy ellenállhatatlan árat...
Amit tudni kell róla:
1980 as első szériás 635CSi fekete színű(nem gyári), sportváltós, sperres, fekete bőrbelső combtámaszos sportülések.
Állapota:
kaszni: küszöbök cserélve, bal hátsó toronynyon és külső sárvédőn nem nagy felületű de lakatolást igénylő folt, ami komolyabb az a a tűzfal két oldala belülről a doblemezekkel eggyütt. Ahogy számoltam kb olyan 100-150 ezer a lakatolási munka. Fényezés szintén elkél mert ugyan menthető a mostani de nem szép munka, tehát én úgy döntöttem anno hogy inkább újrafényeztetem.
motor: kompreszió fasza, indul is, vákuumcsöveket és egyéb kiegészítőket cserélni kell elöregedés miatt.
váltó: teljesen jó, csak ismerni kell a tulajdonságait: határozott mozdulattal kell váltani, mert ha pöcsölsz visszarúg és elszakítja a kuplunszerkezetben a 3 rugóból minimum 2őt, élményügyileg utólérhetelen ha lesz még ilyen kocsim, kizárólag ezzel a váltóval...
sperr: felújítást igényel mert búg, zár rendesen mikor szükség van rá.
fékek: használható állapotúak, hátul e28 szimpla tárcsa van.
futómű: na ez az a rész amiről gőzöm sincs hogy mi van alatta, annyit tudok hogy le van ültetve, az eleje nagyon kemény kb 1 centi a mozgás, hátul lágyabb valamivel, állapotra nem volt gond vele.

A 4 elektromos ablak közül a jobb első nem műxik de megvan hozzá a motor csak ki kell cserélni, a sibeda manuális.
Az autó belseje jelenleg ki van szedve műszerfallal mindennel együtt tehát jól áttekinthető Smile , az összes alkatrésze megvan, én jártam vele sőt azóta vettem még plusz dolgokat pl ablakemelő motort, és egyéb specifikus alkatrészeket indexbúra kormánykapcsolók középhonzol stb.

Nagyjából ennyi ha van egy jó garázsod, kézügyességed és persze lóvéd, akkor 2 hónap alatt egy szép vasat lehet belőle varázsolni.
Mégvalami: a kocsit nem hírdetem és nem árulom, egyedüli hely ahova ezt leírtam az ez, max majd a cápaforumra beírom valamikor.
A papírjai teljesen rendben vannak, nem vágott számos nincs mókolva ilyen szinten, eredetvizsga minden játszik mert a nevemen van.
Műszaki is van még rajta júliusig asszem.
Nem kérek árajánlatokat sem, ha netán eladnám akkor a kocsiért kerek perec 9 kilót szeretnék kapni, mivel nem létfontosságú hogy eladjam légyszíves ne gyötörjetek ilyen olyan ajánlatokkal, az ésszerűség keretein belül természetesen én is hajlandó vagyok egyezkedni. Ha KOMOLYAN érdekel a kocsi akkor az email címem bartharoland@gmail.com itt fel tudod venni velem a kapcsolatot, képet is tudok küldeni.
Üdv Roland[/img]

/// 635CSi ///

mosodas
2008.03.09. 00:51   

fortyfive írta:
mosodas írta:
knapet írta:
Urak!

Egy kis segítséget kérnék! Már nagyon régóta szemezek az E24 szériával. A napokban adtam el az E38 750-emet, és ugyan még nem vitte el az új gazdája de máris BMW hiányom van. Úgy érzem most jött el az ideje egy 6-osnak. A kérdés, hogy 633 vagy 635? Van-e jelentősebb különbség a két típus között? Sajnos a hazai kínálat valóban szörnyű... ha rászánom magam, szinte biztos, hogy kintről fogok hozni. Svájcban, Belgiumban és Németországban viszonylag kellemes a kínálat a típusból. Abban teljesen biztos vagyok, hogy kéziváltósat keresek, de a motort illetően bizonytalan vagyok. Ezen felül érdekelne, hogy kinek mik a tapasztalatai az üzemeltetést illetően? Nálam csakis napi használat jöhet szóba. Azért nem veszek autót, hogy a garázsban álljon. Mennyire bírja pl a magyar útnak látszó tárgyakat? Fogyasztás csak annyiban érdekel, hogy tudjam mihez képest kell figyelni az eltérést. És még egy, általános szervizben elboldogulnak a kicsikével, vagy tömve van specifikus megoldásokkal? Sajna eddig csak egyszer volt szerencsém közelebbről megvizsgálni egy példányt, nyáron Soltvadkerten. A szerelem akkor csak tovább erősödött...

A válaszokat és a segítséget előre is nagyon köszönöm!!!

üdv
knapet

Szia!

Volt e-24-em,ezért szólok hozzá (igaz nem most írtad,lehet azóta már tárgytalan,de mindegy).
Ha ezidáig 750-ed volt, akkor ez nagyon gazdaságos lesz.Ha még egyszer vennék,biztosan 35-öst keresnék,mivel ez váltotta a 33-at.
A fogyasztása a 35-nek városban 13-15l körül teljesen normális 5 gang esetében,ha sport váltóval szerelték akkor lehet több is.Nem vennék sportváltósat mégegyszer.Számomra tök idegbeteg volt tőle,ráadásúl nem is gyorsul jobban mint a simával az állandó váltogatások miatt.(elképzelhető ha foglalkozom vele és egy hosszabb diffi-t választok ellenkező véleményt írok)
Szélzajos a cucc arra készülj fel(az E-38 ehhez képest könyvtár).Elviselhető,de szeretni kell hozzá a típust.
A futóműve természetesen ennek se szereti a mi útjainkat,de ésszerűen terelgetve mondjuk 16-os,17-es kerekekkel /50 v. /55-ös gumikkal azért nem esik szét az átlagosnál gyorsabban.Előre nem raknék 215-nél nagyobb gumit,mert megvezetik a szar utak .Ebből kifolyólag ha kereket veszel rá előre 7-collt javaslok.Azzal jó.Hátúlra mehet bármi(de én max 245-öt vennék és 9-coll-t).A többi csak a közönségnek jó.(de az meg kit érdekel?)
Motorolaj: 10-40 jó, az annál jobbal csak magadat nyugtatod.8000-ként cseréltem.
Vásárlásnál,mint minden autónál a karosszéria(kint nagyon patenteket látni) és az utastér állapota az első,a motornak ha nincs hangja(és ésszel hajtod) akkor az valószínű túl él mindkettőnket(ha még is valami nagyon komoly gikkszer lenne a bontók hegyekbe gyűjtik a nagy hathengereseket Smile )Azért érdemes fülelgetni,mert itt a szelepekre néha illik ránézni,továbbá igaz,hogy láncos de az sem örök élet. A futómű,generátor,vízpumpa,önindító gyógyíthatók.Amire hangsúlyt fektetnék egy ilyen idős autón azok a gumi csövek(hűtő,benzin,olaj körben).Fékek hajlamosak összerohadni,mert a folyadékot soha nem szokaták lecserélni,de nem nagy dolog javítani.A típura jellemző elektronikai hibákról nem tudok,szerintem nem jellemző.
Nem hiszem,hogy lenne olyan specifikus része,ami egy átlagos szerelőnek gondot okozhatna.

Így dióhéjjban ennyi.Remélem találsz és sok embernek szerzel még örömöt magadon kívűl.(aki lát ....nem a szerelőkre gondoltam)

Hogy a sportváltó nem jó??????? Egy igazi BMW-s öl a sportváltóért!!!!!

Mivel kihangsúlyozták,hogy közúti, napi használatra alkalmaznák(mint én is anno),ezért nem látom értelmét.A 3.5-ös motor alapban olyan karakterisztikával rendelkezik ami bőven megold bármilyen helyzetet a széria váltóval is( Mmax=305Nm aminek a 80%-át kb.2000-től leadja).Ha megnézed a gyári adatokat nem emelik ki sehol,hogy sporváltóval van-e különbség.A nyomaték rugalmassága akkor lehet jobb(bizonyos sebesség tartományokban) ha mind a kettőt azonos fokozatban viszonyítod.
Ha utazol azt ötödikben teszed,nem négyben(mivel a sport 1:1-et módosít 5.-ben,ez megfelel a normál 4.-nek. Normál esetén 5.= 1:0,8 környékét).
Kinek mi?Nekem ezért nem.

mosodas

fortyfive
2008.03.08. 01:12   

mosodas írta:
knapet írta:
Urak!

Egy kis segítséget kérnék! Már nagyon régóta szemezek az E24 szériával. A napokban adtam el az E38 750-emet, és ugyan még nem vitte el az új gazdája de máris BMW hiányom van. Úgy érzem most jött el az ideje egy 6-osnak. A kérdés, hogy 633 vagy 635? Van-e jelentősebb különbség a két típus között? Sajnos a hazai kínálat valóban szörnyű... ha rászánom magam, szinte biztos, hogy kintről fogok hozni. Svájcban, Belgiumban és Németországban viszonylag kellemes a kínálat a típusból. Abban teljesen biztos vagyok, hogy kéziváltósat keresek, de a motort illetően bizonytalan vagyok. Ezen felül érdekelne, hogy kinek mik a tapasztalatai az üzemeltetést illetően? Nálam csakis napi használat jöhet szóba. Azért nem veszek autót, hogy a garázsban álljon. Mennyire bírja pl a magyar útnak látszó tárgyakat? Fogyasztás csak annyiban érdekel, hogy tudjam mihez képest kell figyelni az eltérést. És még egy, általános szervizben elboldogulnak a kicsikével, vagy tömve van specifikus megoldásokkal? Sajna eddig csak egyszer volt szerencsém közelebbről megvizsgálni egy példányt, nyáron Soltvadkerten. A szerelem akkor csak tovább erősödött...

üdv
knapet

Szia!

Volt e-24-em,ezért szólok hozzá (igaz nem most írtad,lehet azóta már tárgytalan,de mindegy).
Ha ezidáig 750-ed volt, akkor ez nagyon gazdaságos lesz.Ha még egyszer vennék,biztosan 35-öst keresnék,mivel ez váltotta a 33-at.
A fogyasztása a 35-nek városban 13-15l körül teljesen normális 5 gang esetében,ha sport váltóval szerelték akkor lehet több is.Nem vennék sportváltósat mégegyszer.Számomra tök idegbeteg volt tőle,ráadásúl nem is gyorsul jobban mint a simával az állandó váltogatások miatt.(elképzelhető ha foglalkozom vele és egy hosszabb diffi-t választok ellenkező véleményt írok)
Szélzajos a cucc arra készülj fel(az E-38 ehhez képest könyvtár).Elviselhető,de szeretni kell hozzá a típust.
A futóműve természetesen ennek se szereti a mi útjainkat,de ésszerűen terelgetve mondjuk 16-os,17-es kerekekkel /50 v. /55-ös gumikkal azért nem esik szét az átlagosnál gyorsabban.Előre nem raknék 215-nél nagyobb gumit,mert megvezetik a szar utak .Ebből kifolyólag ha kereket veszel rá előre 7-collt javaslok.Azzal jó.Hátúlra mehet bármi(de én max 245-öt vennék és 9-coll-t).A többi csak a közönségnek jó.(de az meg kit érdekel?)
Motorolaj: 10-40 jó, az annál jobbal csak magadat nyugtatod.8000-ként cseréltem.
Vásárlásnál,mint minden autónál a karosszéria(kint nagyon patenteket látni) és az utastér állapota az első,a motornak ha nincs hangja(és ésszel hajtod) akkor az valószínű túl él mindkettőnket(ha még is valami nagyon komoly gikkszer lenne a bontók hegyekbe gyűjtik a nagy hathengereseket Smile )Azért érdemes fülelgetni,mert itt a szelepekre néha illik ránézni,továbbá igaz,hogy láncos de az sem örök élet. A futómű,generátor,vízpumpa,önindító gyógyíthatók.Amire hangsúlyt fektetnék egy ilyen idős autón azok a gumi csövek(hűtő,benzin,olaj körben).Fékek hajlamosak összerohadni,mert a folyadékot soha nem szokaták lecserélni,de nem nagy dolog javítani.A típura jellemző elektronikai hibákról nem tudok,szerintem nem jellemző.
Nem hiszem,hogy lenne olyan specifikus része,ami egy átlagos szerelőnek gondot okozhatna.

Így dióhéjjban ennyi.Remélem találsz és sok embernek szerzel még örömöt magadon kívűl.(aki lát ....nem a szerelőkre gondoltam)

Hogy a sportváltó nem jó??????? Egy igazi BMW-s öl a sportváltóért!!!!!

Telki    218    2006.03.21. 10:19
mosodas
2008.03.04. 23:07   

knapet írta:
Urak!

üdv
knapet

Szia!

mosodas

NEED for SPEED
2007.12.31. 19:11   

B.U.É.K.

http://dreamgate.bmwklub.hu Szemcsis

Baja    3110    2007.01.12. 20:10
knapet
2007.11.11. 10:45   

Urak!

üdv
knapet

Vecsés    92    2007.03.11. 09:06
Arius
2007.08.28. 15:26   

Sajnos megnéztem a hasznaltauto.hu-t, hogy mi a felhozatal...
Egy szóval jellemezhetném: siralmas.

Csupa automata váltós, német papíros, jóval millió fölötti áron.
Mit hisznek, kinek fogják ezeket eladni?

1    2007.08.28. 15:19
Roland635
2007.08.12. 22:46   

Tds írta:
Cápatámadás...

Nocsak végül megvette valaki a lilát?

/// 635CSi ///

Lekwarka
2007.06.02. 16:09   

Sziasztok Fiúk (Lányok??) !

Égető érzés ha az embernek nincs egy hatosa. Föleg ha már volt.
Szeretnék újra egyet venni. Sajna Tds hatosáról lecsusztam. :S
De ha bárki ismer egy "NEM NÉMET PAPÍROS" verdát 1milla alatt azt szívesen megnézném.
A használtautó oldal ebböl a szembontból most használhatatlan. Mindenki meg akar gazdagodni és nem értékelit a tartalmat.
Várom az ajánlatokat.
Ha tudtok valamit vagy ismertek valakit akinek lenne mit megnézni akkor a szatory@t-online.hu e-mailcire küldjetek pár sor.
A szíveségeteket elöre is köszönöm.

Üdv.
egy régi ismerös...
Józsika

1    2005.08.26. 00:02
Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

1 / 3 oldal
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
Tartalomjegyzék  »   Szériák szerint E..

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére