POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
1 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   Általános témák  »   VÁLSÁGSTÁB! Dobjuk össze blueboi69-nek a ZAMÁRDI talit!

Összedobjuk Blueboi69-nek a Zamárdi Talira?
Persze, de csak gázolajra, meglátjuk mire jut vele
27%
 27%  [ 3 ]
Eladom a krómozott p*nisz pumpámat is, ha azon múlik :D
18%
 18%  [ 2 ]
Csak akkor ha pink fehérneműben mossa le az autómat ultrás vízzel
36%
 36%  [ 4 ]
Mi az a Bluebojl?
18%
 18%  [ 2 ]
Összes szavazat : 11

blueboi69
2012.06.24. 22:36   

ZSOSZ írta:
Te Blue Fiu!
Nagy zsivány vagy ám! LOL
Persze igy a gyüjtőgetésből befolyó nem kevés anyagiakból már tudod is a szekered felejsztgetni.
Nem akarom a fátylat fellibbenteni a topszekerce témádról(......) inkább azzal rukkolj elő oszt befejeződik a kostolgatás Smile
Végén még másnak is lejön hogy nem is vagy Te olyan.....hm.... más.....na jó,csak egy kicsit Very Happy

Nagyon komoly összeg jött volna össze már a vadkertes gyűjtésből is, ha valóban mindenki megadta volna Very Happy
Nade most nincs pénzbeli összeg amire szavazni lehet.
Az ilyen 500ftokból lesz a turbó is Very Happy

"blue tanácsai meg mindig a leghasznosabbak itt a fórumon, tipikusan az az állatfaj ami ha nem létezne ki kéne találni" by Rolcsi85

Celebfalva :Đ - Prosport User    5279    2007.04.03. 22:20
kögö
2012.06.22. 09:23   

Btrix76 írta:

...
ezek a tagok nem voltak itt x eve ,amikor minden szar torolve volt ,meg mindenki baszogatva volt ,csak mert eltertek a tematol...

Kazincbarcika    2695    2004.12.09. 04:35
Btrix76
2012.06.22. 04:39   

Boczy46 írta:

Nem mellesleg a Közösségi azért jött létre, hogy lehessen felhőtlenül ökörködni, azokkal beszélgetni hétköznap, akikkel pénteken, vagy csak találkozókon találkozunk,baromságokról beszélni, stb.. normálisnak megmaradt a műszaki, ott nincs is szeméttel tele

nem mellesleg admin letedre belathatnad ,hogy ennek nem az "E36 projektek" kozott kene szerepelni
nyugodtan nyiss egy jotekonysagi topikot az "altalanos temakban" ,es ott lehet gyujtogetni ,barkinek
nekem semmi problemam blueval ,hgaborral ,mozdonyossal meg a tobbi latogatoval ,nem akarok senkivel se szocsatat vivni ,de azert sztem se itt a helye ennek
ezek a tagok nem voltak itt x eve ,amikor minden szar torolve volt ,meg mindenki baszogatva volt ,csak mert eltertek a tematol...
te is azert lettel megvalasztva ,hogy kicsit odafigyelj a forumra ,es segitsd rendbe tartani...ehelyett ,meg tamogatod a sok hulyeseget

6 speed

between Pacific and Atlantic    6659    2007.10.08. 22:33
Boczy46
2012.06.22. 01:48   

Site Admin
Zsosz, ne dötsd le a hosszú éveken át épített buzi-image-t!
Tudod mi munka van abban, hogy mára Ő a power b*zik*rvája Very Happy

Autóm Powerfanatics-on
Autóm carstylingon
E36 325Ci Coupe
R.R.T.

Magyarország, Pest megye,Gödöllő    9409    2007.08.20. 23:19
ZSOSZ
2012.06.22. 01:35   

Te Blue Fiu!
Nagy zsivány vagy ám! LOL
Persze igy a gyüjtőgetésből befolyó nem kevés anyagiakból már tudod is a szekered felejsztgetni.
Nem akarom a fátylat fellibbenteni a topszekerce témádról(......) inkább azzal rukkolj elő oszt befejeződik a kostolgatás Smile
Végén még másnak is lejön hogy nem is vagy Te olyan.....hm.... más.....na jó,csak egy kicsit Very Happy

ne írj privátot,mert nem válaszolok.Hívj fel,szánj rá annyit ha kérdésed volna.-30-434-4214

szögedi betyár    3328    2007.01.19. 13:46
Boczy46
2012.06.22. 01:09   

Site Admin
blueboi69 írta:
kögö írta:
Elnézést,hogy beleugatok, de egyet kell értenem a "kombissal". Múltkor már jeleztem, hogy sikerült az E36 közösségi topicot becsületesen szétbaszni. Úgy látszik, hogy ez a jelenség sajnos terjed tovább. Értem én a poént, meg szeretem is, csak amikor egy komplett topicot pár ember privát chat szobájává tesznek, az annyira nem jön be. (esti buzivonat, stb.)
Sajnos nem ismerem személyesen egyikőtöket sem, de meg vagyok győződve róla, hogy haláli gyerekek vagytok. Talán egyszer összefutok veletek. Ha tetszik, ha nem, ez egy országos (nemzetközi) oldal, amit bárki megnézhet és nem biztos, hogy egy kis csapat baráti ökörködésére kíváncsi.

Ennyit szerettem volna hozzáfűzni. Szemcsis

Ha már kis csapat ökörködése akkor ide tartozhatnának azok is akik M3 tulajok, mert ők sincsenek sokan, ergo ezt a fing országot nem érdekli az ő nyűglődésük meg sokpénzed lökhárítótoldatuk amit az első padkánál lebasznak. Mégsem szól érte senki, pedig ráfoghatjuk erre is, hogy nem közérdekű. Csak tudod lehet ám görgetni, nem kötelező mindent elolvasni.
Azt meg főleg nem kötelező, hogy pl ebbe a topikba - aminek tényleg nincs semmi értelme - idekattintsál, mikor tudod jól előre, hogy olyan dolog van ami nem érdekel. Ha a közösségibe megy a buziskodás meg az oltás az van akinek poén, de oké legyen igazad, nem oda való. De egy ilyen topik mint ez, függetlenül attól, hogy jó helyen van-e vagy nem, ez olyan dolog, hogy tényleg akkor látod, ha idekattintasz.

Valld be, hogy nincs egy jó poénod nem tudsz mit írni sehova oszt jóvan. Very Happy

Nem mellesleg a Közösségi azért jött létre, hogy lehessen felhőtlenül ökörködni, azokkal beszélgetni hétköznap, akikkel pénteken, vagy csak találkozókon találkozunk,baromságokról beszélni, stb.. normálisnak megmaradt a műszaki, ott nincs is szeméttel tele

Autóm Powerfanatics-on
Autóm carstylingon
E36 325Ci Coupe
R.R.T.

Magyarország, Pest megye,Gödöllő    9409    2007.08.20. 23:19
blueboi69
2012.06.22. 00:56   

kögö írta:
Elnézést,hogy beleugatok, de egyet kell értenem a "kombissal". Múltkor már jeleztem, hogy sikerült az E36 közösségi topicot becsületesen szétbaszni. Úgy látszik, hogy ez a jelenség sajnos terjed tovább. Értem én a poént, meg szeretem is, csak amikor egy komplett topicot pár ember privát chat szobájává tesznek, az annyira nem jön be. (esti buzivonat, stb.)
Sajnos nem ismerem személyesen egyikőtöket sem, de meg vagyok győződve róla, hogy haláli gyerekek vagytok. Talán egyszer összefutok veletek. Ha tetszik, ha nem, ez egy országos (nemzetközi) oldal, amit bárki megnézhet és nem biztos, hogy egy kis csapat baráti ökörködésére kíváncsi.

Ha már kis csapat ökörködése akkor ide tartozhatnának azok is akik M3 tulajok, mert ők sincsenek sokan, ergo ezt a fing országot nem érdekli az ő nyűglődésük meg sokpénzed lökhárítótoldatuk amit az első padkánál lebasznak. Mégsem szól érte senki, pedig ráfoghatjuk erre is, hogy nem közérdekű. Csak tudod lehet ám görgetni, nem kötelező mindent elolvasni.
Azt meg főleg nem kötelező, hogy pl ebbe a topikba - aminek tényleg nincs semmi értelme - idekattintsál, mikor tudod jól előre, hogy olyan dolog van ami nem érdekel. Ha a közösségibe megy a buziskodás meg az oltás az van akinek poén, de oké legyen igazad, nem oda való. De egy ilyen topik mint ez, függetlenül attól, hogy jó helyen van-e vagy nem, ez olyan dolog, hogy tényleg akkor látod, ha idekattintasz.

Valld be, hogy nincs egy jó poénod nem tudsz mit írni sehova oszt jóvan. Very Happy

"blue tanácsai meg mindig a leghasznosabbak itt a fórumon, tipikusan az az állatfaj ami ha nem létezne ki kéne találni" by Rolcsi85

Vasutas
2012.06.22. 00:24   

kögö írta:

1. Nem vagyunk gyerekek!

2. Ne b@ssz@tok fel agyilag, mi van szét...va, milyen topic, milyen közösségi? Így van, MEGNÉZHETI BÁRKI, de nem kötelező, senki nem tart pisztolyt a tarkódhoz, hogy nézd...

3. Találkozzunk, BZM, de nem értem, miért kell ezt húzni, ne írjatok ide, ennyi, t'án csak elfér ez az egy link, amúgy meg már sikerült elkúrni az egészet, csak gratulálni tudok, nekem elég volt ebből, ne haragudjatok... Szemcsis

4. Felesleges balhé generálás, mindenki megtalálja amit keres, még ha megy a "buzivonat", akkor is! Mi ebbe a rossz, mit nem tudtok megbeszélni, azon a pár hozzászóláson kívül?

Most én is írjam, hogy hogy vagy ilyen amatőr, hogy kérdezhetsz ilyeneket, mert nekem nem tetszik amit írsz, amit kérdezel?!

Férjünk már meg ezen a NAGY oldalon, én nem írogatok Nektek, de Ti se írjatok ide... O.K?

Köszönöm Blue és H.Gábor nevében is!

"Legyen BÉKESSÉG köztünk, mindenkor"
A Vasutas

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2012.06.22. 01:10 (1).

Egy férfinak két dolgot kell tövig nyomni..... A másik a gázpedál!

Egy férfinak két dolgot kell tövig nyomni... A másik a gázpedál!    3691    2011.12.17. 12:34
HGabor
2012.06.21. 22:50   

kögö írta:

Ne offolj a topikomba jó? Most szólhatok egy moderátornak, hogy törölje a hsz-edet.. Very Happy

4927    2010.07.21. 22:06
kögö
2012.06.21. 21:25   

Kazincbarcika    2695    2004.12.09. 04:35
Vasutas
2012.06.21. 17:13   

Touring Tibi írta:
Azért írunk ide, mert ez állítólag egy viszonylag komoly BMW-s közösség és azon belül is a PROJEKTEK rész.... Ennek mi köze van bármi projektnek? Jöjjön oda valaki, vagy adjatok egy számlaszámot és utalok 200 forintot, de ennek nem kell topic.

Valamelyik admin már rég törölhette volna...
Hagyjuk ezt a komoly BMW-s közösséget, ismerek egy pár embert, aki komolyan nyomja ezt az egész építés projekt dolgot, köztük én is és ha mi nem osztjuk az eszet, akkor más se tegye, nem kell rákattintani, ennyi... Kacsint
Én lezártam, hallottam rólad Radíron keresztül, meg én is szegedi voltam, nekem semmi bajom veled és senkivel sem, de ez nem kell!

O.K?
Respect and Honor! Kacsint
Vasutas

Egy férfinak két dolgot kell tövig nyomni... A másik a gázpedál!    3691    2011.12.17. 12:34
blueboi69
2012.06.21. 09:57   

Touring Tibi írta:
Azért írunk ide, mert ez állítólag egy viszonylag komoly BMW-s közösség és azon belül is a PROJEKTEK rész.... Ennek mi köze van bármi projektnek? Jöjjön oda valaki, vagy adjatok egy számlaszámot és utalok 200 forintot, de ennek nem kell topic.

N/A mostmár én is ideböfögök, ha már rólam van szó.

Előszöris, ez a komoly BMW-s közösség ez egy vicc. Very Happy Másodszor én senkit nem kértem, hogy gyűjtsön nekem pénzt. Persze nem zárkózom el az ötlettől Very Happy Gáborunk csak poént csinált az egészből, ahogy az E36 topikot is egy admin tette szavazássá még a tali előtt. Valszeg ez is le lesz törölve, nem kell ennyit sírni.

Ahogy pedig Mozdonyos barátom írta volt, senki nem nyomja neked sem a fejedhez a stukit, hogy márpedig ide kell kattintanod és el kell olvasnod ami itt van. De ha ez a topik a kezdőlapod a böngészőben, akkor én kérek elnézést. Very Happy

Audrina
2012.06.21. 09:56   

Mozdonyos írta:
Az előttem szólóknak!

Akkor mi a qrva életnek léptek be ide? Minek írtok ide?
Nem kell nézegetni ezt a topicot! Már írtam tegnap is, hát ez nem igaz... Ide nem kell jönni fikázni, akinek nem inge, ne hordja!!! Kacsint
Nem kell válaszolni, csak költői a kérdés......

Kacsint Cool

212    2012.02.25. 21:50
Touring Tibi
2012.06.21. 07:05   

"A kompromisszum a művészet ellensége."

Szeged    2197    2007.12.25. 14:52
Vasutas
2012.06.21. 05:16   

Az előttem szólóknak!

Akkor mi a qrva életnek léptek be ide? Minek írtok ide?
Nem kell nézegetni ezt a topicot! Már írtam tegnap is, hát ez nem igaz... Ide nem kell jönni fikázni, akinek nem inge, ne hordja!!! Kacsint
Nem kell válaszolni, csak költői a kérdés......

Btrix76
2012.06.21. 03:59   

kicsit unalmas mar ez...nem ertem ,hogy minek kell ezt csinalni...

6 speed

between Pacific and Atlantic    6659    2007.10.08. 22:33
Böri 325is Coupe
2012.06.21. 02:02   

..

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2012.06.21. 18:08 (1).

3er e36 m50b25 QP

Szeged,Bordány...30/3622183    1658    2007.09.25. 23:15
Forintos
2012.06.21. 01:02   

Béci írta:
Ennyi erővel, akár nekem, vagy bárkinek innen a fórumról, össze lehetne dobni a rávalót. Üzemanyag, belépő, stb. Nem? Ez nem így működik. Szerintem.

Támogatom.

Kengyel    63    2011.04.29. 12:40
Béci
2012.06.21. 01:00   

Ennyi erővel, akár nekem, vagy bárkinek innen a fórumról, össze lehetne dobni a rávalót. Üzemanyag, belépő, stb. Nem? Ez nem így működik. Szerintem.

Az "autó" márkajelzése általában 3 betűből áll és ez minden esetben a BMW kombinációból tevődik össze.

347    2008.07.06. 11:53
HGabor
2012.06.20. 23:18   

Mozdonyos írta:
Böri 325is Coupe írta:
legalább raknátok akkor az e30-as topicokhoz,vagy akárhova innen el,köze nincsen ahhoz ahol jelenleg van Smile
Igenis van köze Blue-nak az E36 topichoz, szokott okos dolgokat is mondani két f@szság közt!
Meghatározó egyéniség itt a Poweren, itt a helye, szórakoztató, akinek nem inge, ne hordja... Szemcsis Kacsint

Inkább egy hajléktalan, aki itt tölti minden idejét poweren, mint egyéniség.. Very Happy
A többiben egyet értek, elbánt vele az élet, legalább egy talira jusson el. A sok gizda aki szórja a pénzt, nem adott 1 ft-ot se neki, pedig a szavazás keretében elvileg összejött a duplája is.

Vasutas
2012.06.20. 21:38   

Böri 325is Coupe írta:
legalább raknátok akkor az e30-as topicokhoz,vagy akárhova innen el,köze nincsen ahhoz ahol jelenleg van Smile
Igenis van köze Blue-nak az E36 topichoz, szokott okos dolgokat is mondani két f@szság közt!
Meghatározó egyéniség itt a Poweren, itt a helye, szórakoztató, akinek nem inge, ne hordja... Szemcsis Kacsint

Böri 325is Coupe
2012.05.31. 22:50   

..

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2012.06.21. 18:09 (1).

Szeged,Bordány...30/3622183    1658    2007.09.25. 23:15
Touring Tibi
2012.05.31. 21:35   

HGabor írta:
Touring Tibi írta:
Mint az újaknak... Szép a poén, de ennek külön topikot kell nyitni?? Ez tán a bohóc oldal?? Shocked Shocked

Gondoltam segíthetnénk az egyik márkatársunkon, ha meg van szorulva. Lehet, hogy majd egyszer rajtad kell segíteni, akkor is összedobjuk a dellát a karbonozásra, természetesen nem a matricára gondolok!Smile
Sok kis 100 ft, sokra megy!

Vagy tán sajnálod Blue-tól ezt a pínz? Összedobhatjuk neked is, csak egy szavadba kerül!Very Happy

Inkább hagyjuk..... BurningMan

HGabor
2012.05.31. 20:54   

Touring Tibi írta:
Mint az újaknak... Szép a poén, de ennek külön topikot kell nyitni?? Ez tán a bohóc oldal?? Shocked Shocked

Gondoltam segíthetnénk az egyik márkatársunkon, ha meg van szorulva. Lehet, hogy majd egyszer rajtad kell segíteni, akkor is összedobjuk a dellát a karbonozásra, természetesen nem a matricára gondolok!Smile
Sok kis 100 ft, sokra megy!

Vagy tán sajnálod Blue-tól ezt a pínz? Összedobhatjuk neked is, csak egy szavadba kerül!Very Happy

Touring Tibi
2012.05.31. 20:50   

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

1 / 2 oldal
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
Tartalomjegyzék  »   Általános témák

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére